R&D Project Manager | Non Automotive

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme PROJECT MANAGERA, který má zkušenosti s vývojem nových produktů a je zvyklý úzce spolupracovat s R&D oddělením. Hledáme někoho s komunikativní angličtinou a chutí pustit se do nových výzev. Těšit se můžete na atraktivní mzdu, zajímavé projekty a celou řadu benefitů!

  • plánování, vedení R&D projektů

  • zodpovědnost za stanovení a dodržování rozpočtu, harmonogramu a kvality

  • vedení projektového týmu: rozdělování úkolů, kontrola jejich agendy, motivace, hodnocení

  • zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem, obhajoba řešení a pravidelný reporting

  • prezentace projektů manažerovi oddělení R&D v závodě a vedení mateřské společnosti v zahraničí

  • komunikace v rámci společnosti

  • zodpovědnost za plnění KPIs

Profil kandidáta

  • technické vzdělání

  • praxe na oddělení výzkumu (min. 3 roky)

  • zkušenosti s project managementem

  • velkou výhodou znalost nástrojů MS project

  • komunikativní angličtina, min. B2 (využití na denní bázi)

  • komunikativnost a dobrý time-management

  • chuť se učit nové věci

Nabízíme

  • atraktivní mzda + bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • teambuildingové akce

  • vánoční dárky

  • příspěvek pro děti na dětské tábory

  • mnoho dalšího...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4086730  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.