Supplier Quality Engineer

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z kvality a chtěl/a byste se v tomto směru i nadále rozvíjet? Komunikace jak v českém, tak i anglickém jazyce Vám nedělá problém a líbilo by se Vám své jazykové znalosti uplatnit ve svém zaměstnání na denní bázi?

Pak je dost možné, že hledáme právě Vás!
Budete:

  • vést reklamační proces s dodavateli

  • mít zodpovědnost za analýzy a přípravy lessons learned pro nové projekty

  • zabraňovat dodávání nevyhovujících dílů

  • provádět audity a navštěvovat dodavatele

  • sledovat cíle kvality dodavatelů a implementovat nezbytná nápravná opatření

  • spolupracovat s centrálním ASQE

Profil kandidáta

  • alespoň dvouletá praxe na obdobné pozici v oblasti kvality ve výrobní společnosti

  • zkušenost s APQP/QVP

  • pokročilá znalost Aj, NJ výhodou

  • zkušenosti z automotive výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování + karta Sodexo ActivePass

  • zvýhodněný tarif od Vodafone

  • sportovní a kulturní akce

  • zdravotní preventivní program

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4086946  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.