Komoditní nákupčí | Commodity buyer

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme KOMODITNÍHO NÁKUPČÍHO s AJ! Pokud vás nákup baví a máte zkušenosti s rozvojem dodavatelů, pak, prosím, zbystřete. :-) Automotive závod v okolí Uherského Hradiště hledá posilu na oddělení nákupu. Nabídnout může atraktivní mzdu a celou řadu benefitů!

  • tvoření a rozvoj svěřené komoditní strategie, správa a aktualizaci seznamu schválených dodavatelů

  • spoluúčast a odpovědnost za nominaci dodavatelů, podporu programových týmů

  • rozvoj dodavatelů, vyjednávání platebních podmínek dodavatelů ve svěřené komoditě

  • kontrola cenových rozpadů, konzultace s týmem

  • identifikace obchodních příležitostí, realizaci akčních plánů

  • cenová vyjednávání s dodavateli

  • podpora a jednání s dodavateli v oblasti designových a technologických změn

Profil kandidáta

  • vzdělání technického či ekonomického směru

  • znalost práce s PC (MS Office – zejména Excel, PowerPoint)

  • praxi v nákupu

  • technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti

  • pokročilou komunikativní znalost AJ slovem i písmem

  • ochota cestovat (možnost občasných služebních cest)

  • zkušenosti v sektoru automotive vítány

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4087860  Dátum zverejnenia: 24.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.