Výroby a kontrola kvality v elektrotechnice v Lanškrouně (HPP)

Pardubický kraj

Popis pozice

Nabízíme zaměstnání na pozici operátora výroby ve společnosti, která má široké pole působení v oblasti elektro systémů, komponentů (jako např. hermetických pouzder a průchodek, či speciálních skel a speciálních materiálů) pro automobilový průmysl a optoelektroniku.
Náplní práce je montáž, jednoduchá obsluha strojů a kontrolních zařízení dle výrobních postupů. Operátor provádí kontrolu kvality výrobků, včetně vizuelní kontroly pomocí lupa, mikroskop). Manipuluje s polotovary a hotovými výrobky a jiné pomocné práce.

Profil kandidáta

Klademe důraz na zkušenosti ve výrobě a dále oceníme:

– chuť práce na 8h nebo 12h směny (je možnost výběru),

– dobrý zrak,

  • minimálně střední odborné vzdělání,

a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme

Nabízíme mzdu od 18 000 a tomu:

– bonus za docházku,

– osobní ohodnocení až 30% výše základní mzdy,

– pravidelné navyšování základní mzdy,

– týden dovolené navíc,

– dotované stravování v závodní jídelně,

– měsíční příspěvky na volnočasové aktivity,

– po 1. roce ve společnosti penzijní připojištění,

– výhodný zaměstnanecký tarif

a mnoho dalšího.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4088954  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.