Operátor výroby

Praha

Popis pozice

Hledáte praci manuálního charakteru, která bude doplněna jednoduchou administrativou? Baví Vás různorodé pracovní činnosti? Máte průkaz na vysokozdvižný vozík a místo pracoviště Praha 9 Vám vyhovuje? Nabízíme stabilní práci s atraktivním balíčkem benefitů. Dbáme na bezpečné pracoviště, které je vybavené nejlepšími technologiemi.

Pokud jste na vše odpověděli ano, tak nám o sobě dejte vědět.

  • Vstupní kontrola technického stavu lahví a jejich třídění

  • Plnění technických plynů do lahví, svazků a tlakových nádob

  • Manipulace s lahvemi v prostoru skladu

  • Expedice výrobků pomocí VZV včetně administrativy

  • Pravidelné inventury

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ technického směru

  • Zkušenosti na podobné pozici

  • Průkaz na VZV výhodou

  • Zodpovědný a aktivní přístup k práci, spolehlivost a samostatnost

  • Zaměření se na zákazníka

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti v lokalitě Praha 9

  • Bezpečné pracoviště s nejlepšími technologiemi

  • Atraktivní balíček benefitů

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4089838  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.