Team Leader

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců a bydlíte poblíž Nupak / Opatova?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho klienta, který rozšiřuje výrobu, hledáme nové kolegy na pozici TEAMLEADER!
  • plánování, organizace a řízeního výrobního provozu

  • kontrola plnění výrobních objednávek

  • spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

  • pravidelných report na denní / týdenní bázi

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání - strojírenského / technického zaměření

  • zkušenosti s vedením týmu - motivace, rozvoj podřízených

  • silná proaktivní osobnost

  • komunikativní a organizační dovednosti

  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - výhodou

  • ochota a chuť se rozvíjet

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 29 000,- až 40 000, Kč (včetně bonusů za docházku a výkon)

  • stravenky v hodnotě 120,- Kč

  • 25 dní dovolené

  • svozová doprava z Opatova zdarma (cca 10 min autobusem)

  • lokalita: Nupaky u Prahy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4089997  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.