Elektrotechnik s AJ (B1)| Rožnov pod Radhoštěm

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme dva šikovné ELEKTROTECHNIKY, kteří se budou zabývat nejen elektro závadami, ale také technickou dokumentací, přejímkami nových strojů apod. Požadavkem je zkušenost z obdobné pozice a komunikativní angličtina (alespoň úroveň lepší B1). Těšit se můžete na řadu benefitů a účast na rozjezdu nové linky!

  • Připravovat a nastavovat svěřená zařízení k provozu

  • Provádět opravy a preventivní údržby svěřených zařízení

  • Účastnit se instalací nových a použitých zařízení

  • Zpracovávat seznamy náhradních dílů a spolupracovat s nákupem

  • Spolupracovat na tvorbě předpisů pro preventivní údržbu, zodpovídat za správnost a úplnost technické dokumentace svěřených zařízení

  • Navrhovat a realizovat úpravy zařízení

  • Připravovat školící materiály, provádět školení operátorů a pracovníků servisu

Profil kandidáta

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru

  • Praxi v oboru, Vyhláška 50/1978 Sbírky

  • Orientaci v technické dokumentaci a příslušných normách

  • Znalost práce na PC

  • Aktivní znalost AJ - min. B1

  • Komunikační, organizační a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 dny placeného volna – sick days

  • 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day

  • Finanční podpora v době nemoci

  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile

  • Odměny při pracovních a životních výročích

  • Příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4090280  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.