Soustružník kovů (SU 50) - 1 směna!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro českou strojírenskou společnost v Olomouci hledáme nového člena týmu na pozici Soustružník.
Od nového kolegy požadujeme strojírenské vzdělání a předchozí zkušenosti na klasických soustruzích SU 50.

  • na své nové pozici budete zodpovídat za soustružení rotačních dílců podle zadaného výkresu

Profil kandidáta

  • praxe na klasických soustruzích, ideálně na SU50

  • výuční list

  • spolehlivost

  • čtení výkresu, práce dle konstrukčního výkresu a technolog. postupu

  • měření a samokontrola

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno, těšit se můžete i na dotované stravování, dovolenou nad zákonný rámec, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Radost Vám určitě udělá i smlouva na dobu neurčitou a práce jen na jednu směnu od 6 - 14hod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4090472  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.