Key Account Manager v automotive (AJ, NJ)

Praha

Popis pozice

Mezinárodní polečnost, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu technicky založeného kandidáta, který bude zajišťovat komunikaci ohledně výroby součástek s klíčovým zákazníkem. Jedná se tedy pouze o péči o stávajícího zákazníka, nečekají Vás akvizice. Nástup možný ihned. Pracoviště Praha - západ.

  • komunikace s klíčovým zákazníkem ohledně vyráběných součástek

  • udržování dobrého vztahu se zákazníkem

  • výpočet nákladů na vyráběné součástky a příprava podkladů pro zákazníka

  • kontrola plnění termínů výroby

  • úzká spolupráce s oddělením plánování a výrobou

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost ve výrobě

  • mírně pokročilá znalost německého jazyka

  • středně pokročilá znalost anglického jazyka

  • reprezentativní vystupování

  • dobrá znalost Excelu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • roční bonus ve výši 1,2násobku měsíční mzdy

  • 25 dní dovolené

  • skvělé obědy ve firemní kantýně za 15-25 Kč

  • nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění

  • kvalitní zaškolení

  • firemní akce

  • občasné služební cesty do Německa, USA a Japonska

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4090817  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.