Obchodně technický manažer (požární bezpečnost staveb)

Praha

Popis pozice

Výrobní společnost hledá do svého týmu technicky zaměřeného obchodníka, který bude mít na starost obchodní a produktový managment v oblasti kabelů, tj. rozvíjení obchodu v zahraničí (B2B), vývoj produktů, uvádění produktů na trh či tvorba strategických plánů. Podmínkou je praxe v oblasti požární bezpečnosti staveb a pokročilá znalost angličtiny.

  • aktivní prodej požárně bezpečnostních kabelů zejména na zahraničních trzích

  • podílení se na uvádění nových produktů z oblasti požárně bezpečnostních kabelů na trh

  • podílení se na tvorbě strategických plánů vlastní produktové značky

  • podpora marketingové strategie společnosti na tuzemském i zahraničním trhu

  • příprava produktových materiálů

  • vedení produktových školení pro zákazníky v angličtině

  • organizace vzdělávacích akcí pro obchodní zástupce

  • organizace zkoušek v podmínkách požáru

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • zkušenosti s požární bezpečností staveb

  • pokročilá znalost angličtiny podmínkou

  • německý jazyk výhodou

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • čtvrtletní bonusy

  • roční bonus

  • 25 dní dovolené

  • stravenky vhodnotě 130 Kč

  • multisport karta za 100 Kč

  • benefitní poukázky v hodnotě 600 Kč měsíčně

  • home office

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4092790  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.