Manuální práce ve výrobě přes léto

Praha

Popis pozice

Hledáte krátkodobý přivýdělek přes léto ?

Jsme manuálně zruční a hledáte práci na jednosměnný provoz?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

Pro našeho klienta zabývající se chemickým průmyslem hledáme vhodné zaměstnance na pozici PLNIČ TECHNICKÝCH PLYNŮ!
  • plnění lahví na technické plyny

  • ruční manipulace s lahvemi

  • manipulace VZV (výhodou-případně proškolíme)

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici výhodou

  • ochota učit se novým věcem a pracovitost

  • na vše vás zaučíme

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr do 31.8.

  • mzda: 140,- Kč / hod - možnost navýšení na 150,- Kč / hod

  • 5 týdnů dovolené

  • firemní kantýna (zvýhodněná cena pro zaměstnance)

  • pracovní doba: 6 - 14 hod

  • lokalita: Praha 9 - Kyje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4093915  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.