IT podpora výroby s aj

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného IT specialistu na podporu výrobních systémů! Vyznáte se v IT a SW? Máte zkušenost ze správy výrobních systémů? Pokud ovládáte SQL a MS Visual Studio, neváhejte pošlete mi své CV - probereme spolu detaily pozice. Těšit se můžete na stabilitu zaměstnání, dlouhodobou spolupráci a celou řadu benefitů.

  • Technikcká podpora systémů pro automatické zpracování dat

  • Technická podpora výrobní počítačové sítě

  • Správa databází

  • Rozvoj aplikací

Profil kandidáta

  • Minimálně 2 roky na obdobné pozici

  • Znalost AJ slovem i písmem (B1-B2)

  • Uživatelská znalost MS Visual Studio

  • Uživatelská znalost SQL jazyka

  • Znalost konstrukce strojů a zařízení

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Atraktivní mzda + bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Teambuildingové akce

  • Vánoční dárky

  • Mnoho dalšího...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4095581  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.