Pracovník logistiky

Praha

Popis pozice

Máte praxi s jednáním se zákazníky, pracovali jste v programu SAP a hledáte zajímavou práci v logistice? Lokalita Praha 9 je pro Vás vyhovující? Máte-li tyto zkušenosti a jste-li komunikativní, prozákaznicky orientovaní, tak nám o sobě dejte vědět. Vhodné i pro absolventy. Těšíme se na Vaše reakce.
* Komunikace se zákazníky a prodejními místy (telefonicky, e-mailem) a realizace jejich požadavků

* Zabezpečení dodávek zboží pro prodejní místa nebo pro zákazníka

* Jednání s dopravci

* Příjem objednávek z prodejních míst

* Udržování optimální zásoby lahví na prodejních místech

* Likvidace a kontace faktur za dopravu

* Vystavování dodacích listů, založení, archivace

Profil kandidáta

* Praxe v logistice výhodou

* ÚSO vzdělání

* MS Office, SAP

* Praxe s jednáním s klienty

* Komunikační schopnosti, prozákaznický přístup, pečlivost

Nabízíme

* Zázemí silné mezinárodní společnosti

* Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti v lokalitě Praha 9

* Pracovní doba 37,5 hod/týden

* Zajímavé benefity (13. mzda, čtvrtletní kolektivní prémie, 5 týdnu dovolené, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování, 4 dny sick days a další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy)

* Vhodné pro absolventy

V případě Vašeho pošlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4097861  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.