Obsluha nakladače

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Vlastníte strojní průkaz na obsluhu kolového nakladače a řidičský průkaz skupiny C? Bydlíte v lokalitě Kladno nebo můžete do této lokality dojíždět? Jste flexibilní a máte zodpovědný přístup k práci? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano pak hledáme právě Vás. Těšíme se na Vaše reakce.
obsluha kolového nakladače

základní údržba stroje

manipulace s materiálem

Profil kandidáta

SOU

průkaz strojníka a řidičský průkaz sk. C výhodou

vazačský průkaz - výhodou a zkušenosti alespoň 2-3 roky vítány

zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • zajímavé a různorodé zaměstnání ve stabilní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované obědy / stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dětskou rekreaci

  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4100522  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.