Brusič - práce ve stabilní firmě s příspěvkem na penzijní pojištění

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Do týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusič na třísměnný provoz. Pokud je broušení, tmelení, vrtání a frézování váš denní chleba, tak se nám ozvěte a přidejte se k nám.
Co je náplní práce:

  • Broušení hliníku vibračními bruskami

  • Tmelení, vrtání, frézování

  • Dohotovení dveří, dveřních rámů a drobných dílců pro lakovací proces

  • Práce dle výkresové dokumentace nebo elektronických pracovních postupů

Profil kandidáta

Co požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru – např. truhlář, zámečník, brusič je výhodou

  • Praxi v oboru – máte zkušenosti s broušením a tmelením

  • Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace

  • Chuť do práce

Nabízíme

Na co se můžete těšit:

  • Férové platové ohodnocení s příplatky a bonusy

  • 25 dní dovolené

  • Body z Cafeterie, které můžete uplatnit v lékárně, optice nebo při cestování

  • Kartu Active Pass na sportování

  • Zvýhodněný mobilní tarif – zapojit můžete i svou rodinu a přátele

  • Doprava z centra Brna firemním autobusem

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4110287  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.