Finanční účetní - Olomoucko

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do našeho účetního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior finanční účetní. Do týmu zapadneš, pokud máš smysl pro zodpovědnost a optimistický přístup k životu.

  • odpovědnost za komplexní vedení účetnictví

  • zabezpečení účetní evidence a inventarizace majetku

  • vedení evidence došlých faktur a zápočtů

  • provádění měsíční uzávěrky

  • zpracování podkladů pro rozborovou činnost

  • pro daňové přiznání, kontrolní a souhrnné hlášení k DPH

  • podklady pro výroční zprávu, roční uzávěrku, ekonomické výsledky a pro audit společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ ekonomického zaměření

  • zkušenosti z oblasti všeobecného účetnictví (praxe na pozici účetní ve výrobní společnosti velkou výhodou) – praxe alespoň 5 let

  • znalost prostředí programu Pohoda

  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci, samostatnost, optimistický přístup

Nabízíme

  • zázemí dlouholeté tradice

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

  • dovolená navíc

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • možnost stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4110294  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.