Skladník s VZV

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro moderní, výrobní halu ve Stříbře hledámy skladníky se zkušenostmi s VZV a retruckem, kterým nevadí pracovat v nepřetržitém provozu.

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

  • Budeš se věnovat vykládce a nakládce kamionů

  • Budeš dodávat materiál do výroby a hotové výrobky zase do skladu

  • Když bude potřeba, tak pomůžeš třídit hotové výrobky

Profil kandidáta

  • Je potřeba mít předchozí zkušenost s řízením VZV

  • Potřebuješ oprávnění na VZV (propadlé nevadí)

  • Důležitá je ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Základní mzda 22.000 Kč

  • Měsíční bonus 10% základní mzdy

  • Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy

  • Příplatky za práci v noci (25 %), ve svátek (200 %) a o víkendu (30 %) – s příplatky si průměrně vyděláš na začátek 31.000Kč

  • Vánoční a letní bonus

  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Docházkový bonus

  • Bonus za loajalitu vyplácený každý rok

  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

  • Zvýhodněný neomezený tarif

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4110296  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.