Projektový inženýr s NJ nebo AJ

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Baví Vás projekty a rádi byste pracovali pro firmu zabývající se plastovými díly?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně!

Budete mít na starost projekty od začátku (od podpisu se zákazníkem) po uvedení do provozu a pak i po celou dobu výroby.
  • příprava podkladů na získávání nových projektů
  • přímá spolupráce s projekční kanceláří v SRN na konstrukci dílů, konstrukci a zajištění výroby forem a nářadí, řešení logistických otázek, výběr dodavatelů..
  • spolupráce při organizování náběhu výroby nových zakázek

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • zkušenost v automotive podmínkou
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

– stabilní společnost
– rodinný a loajální přístup
– prémie za splněný fond odpracovaných hodin (až 2 500Kč)
– týden dovolené navíc
– závodní stravování
– zvýhodněné volání
– smlouva na dobu neurčitou
– hrazené jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4110577  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.