Skladník supervisor Měšice u Prahy

Středočeský kraj

Popis pozice

Bydlíte poblíž Měšic u Prahy a máte praxi ve skladu? Hledáte různorodou práci ve skladu na ranní směnu? Pokud máte zkušenost s vedením pracovníků nebo zkušenost s plněním zodpovědného úkolu pak máte výhodu. Proplácíme jízdné a dále nabízíme Multisport kartu, stravenky a slevy na produkty. Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak pak hledáme právě Vás.
Zajišťování plynulého chodu skladu (příjem, expedice zboží atd.).

Vybalování a zvedání těžkých produktů.

Delegování úkolů.

Vedení menšího kolektivu včetně brigádníků.

Komunikace s managerkou logistiky.

Profil kandidáta

Zkušenosti se skladovými činnostmi.

Fyzická zdatnost.

Vedení pracovního kolektivu výhodou.

Průkaz VZV výhodou.

Ochota pracovat v lokalitě Měšice u Prahy.

Nabízíme

Různorodou práci na HPP ve skladu na dobu určitou v Měšicích u Prahy.

Proplacení jízdného.

Ranní směnu do 7:00 do 15:00 hod (případně možná úprava pracovní doby).

Stravenky v hodnotě 105 Kč/směnu.

Multisport kartu.

Sleva na produkty.

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4110595  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.