Valcíř kovů - kmen, množství benefitů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme a obsazujeme několik valcířů kovů. Pokud již máte zkušenosti, určitě vás rádi přivítáme do týmu strojírenské společnosti v Ostravě. NABÍRÁME PŘÍMO DO KMENE.
Co Vás čeká?

  • práce při válcování kovů za tepla na tratích a stolicích na pracovištích Válcovny profilů, Válcovny drátů nebo Středojemné válcovny

  • obsluha a dohled nad chodem přidělené stolice válcovací tratě

  • seřizování vběhové a výběhové armatury svěřených válcovacích stolic

  • práce při výměně válcovacích stolic a přestavbě válců na jiný profil výrobků

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • vyučení v technickém oboru, případně ukončené vzdělání maturitní zkouškou

  • zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem

  • ochotu pracovat ve směnném provoze

  • zkušenost z obdobné pozice výhodou

  • vazačský, paličský nebo jeřábnický kurz výhodou

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • 25 dní dovolené

  • HPP, kmen, stabilita

  • příspěvky na stravování (+ závodní stravování)

  • roční a kvartální prémie

  • příspěvek na pojištění

  • kafeterie

  • zvýhodněné volání a nájmy

  • pravidelná školení a obnova profesních průkazů

  • příspěvek při narození dítěte

  • příspěvky pravidelným dárcům krve

  • vitamínové balíčky firemní akce a mnoho dalšího

  • možnost nástupu ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4110889  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.