Konzultant do finančního oddělení - Praha 1

Praha

Popis pozice

Hledáme Konzultanta do společnosti sídlící v centu Prahy, jenž klientům pomáhá uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji.

Hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří mají zájem se stát součástí týmu oddělení Finance, poskytující poradenské služby zejména v oblasti finančního účetnictví, reportingu, interních procesech a digitální transformace zejména pro finanční instituce.

V rámci týmu budete pomáhat klientům řešit výzvy spojené s finanční agendou a poskytovat klíčové poradenské služby finančním ředitelům bank, pojišťoven, leasingových a asset managemnet společností.

  • Budete se účastnit realizace a řízení projektu v rámci prací probíhajících u klienta i mimo jeho sídlo (on-site a off-site) a budete se řídit pokyny projektového manažera nebo služebně starších kolegů.

  • Během projektů se od vás bude očekávat samostatnost při plnění každodenních úkolů, spolupráci s ostatními členy týmu a komunikaci s pracovníky klienta.

  • Budete spolupracovat a sdílet zkušenosti s ostatními kolegy z oddělení finančních služeb i s kolegy z jiných oddělení v České republice.

  • Budete rozvíjet své dovednosti a znalost práce s novými technologiemi a budete se učit od zkušenějších kolegů a manažerů, jak řešit nové výzvy, s nimiž se setkáte.

  • V této roli se naučíte používat analytické, technické a interpersonální dovednosti a uplatníte je v praxi.

Profil kandidáta

  • se specializací v oblasti financí a účetnictví, pojišťovnictví, kapitálových trhů nebo bankovnictví

  • min. 3 roky praxe ve finanční instituci - ideálně účetnictví nebo audit

  • Znalost IFRS týkajících se finančních nástrojů a/nebo pojistných smluv (znalost IFRS týkajících se konsolidace výhodou)

  • Dobré komunikační dovednosti v češtině/slovenštině a angličtině

  • Základní znalost MS Office (MS Excel, MS Word, MS Power Point, MS Access

  • Dobré písemné a ústní komunikační a prezentační dovednosti

  • Ochota příležitostně cestovat

Nabízíme

  • Různorodá interní a externí školení včetně například podpory studia ACCA, FCA nebo jiného relevantní certifikovaného vzdělávání

  • Získání praktických odborných znalostí a zkušeností, díky nimž se stanete pro klienty důvěryhodným poradcem

  • Zajímavé portfolio klientů, mezi které patří nejvýznamnější finanční instituce

  • Konkurenční finanční ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých výhod dle vašeho vlastního výběru

  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna („sick days“) a systém výhod „cafeteria“

  • iPhone

  • Moderní kanceláře v centru Prahy

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Datum nástupu: flexibilní, na základě dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4111542  Dátum zverejnenia: 27.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.