Vue.js/ React vývojář (HPP/ IČO)

Praha

Popis pozice

Náš klient - významná společnost, která vidí budoucnost finančních produktů v digitalizaci - rozšiřuje své řady o zkušené kolegy, kteří pomohou s technickou stránkou rozvoje a provozem platformy.

Baví vás Vue.js nebo React? Máte návyky z modernějších týmů, rád pracujete s novými technologiemi a víte, jak psát udržovatelný kód?

Jste týmový hráč a rád přispíváte nápady na zlepšení? Hledám právě Vás!

  • podílení se na rozvoji front-endu firemního portálu a sjednocování starších platforem

  • adaptace moderního serverless stacku nad AWS a napojení na Salesforce

  • integrace s ostatními systémy, spolupráce s týmy

  • DevOps přístup - nasazení, provoz a monitoring aplikací

Technologie, se kterými pracujeme jsou např.: AWS Cloud computing, .NET, Vue.js, NodeJS, MSSQL, MySQL, PostgreSQL, Teamcity, RabbitMQ nebo SQS, ClickUp atd.

Profil kandidáta

  • Front-end vývojář se zkušeností s Vue.js nebo React

  • týmový hráč, který se bude chtít učit nové věci a sám bude chodit s nápady, co zlepšit

  • analytické schopnosti - vidět celek, ale zároveň schopnost zaměřit se na detail

  • v týmu mluvíme česky, nicméně občas potřebuješ také angličtinu

  • mělo by tě bavit se starat o produkt jako o celek - neustále ho zlepšovat a zjednodušovat

Nabízíme

  • práce na zajímavých projektech s využitím moderních technologií

  • možná spolupráce na HPP/ IČO

  • částečný home office

  • prostor se realizovat – přinést vlastní nápady a inovace

  • příjemný pracovní kolektiv

  • perspektivní a zajímavá práce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4112628  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.