Projektant dopravních staveb

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru dopravních staveb a hledáte novou pracovní výzvu?

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant dopravních staveb.

  • Práce na menších a středních projektech dopravních staveb

  • Silniční stavby – silnice I., II. a III. třídy

  • Místní a městské komunikace

  • Polní a lesní cesty

  • Cyklostezky, chodníky, parkoviště, atd.

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání se stavebním zaměřením

  • Vhodné i pro absolventy

  • Samostatnost při řešení zadaných úkolů

  • Ochotu učit se novým věcem a poznávat nové technologie

  • Praxe v oboru dopravních staveb

  • Znalost grafických programů CAD

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení

  • Příspěvek na stravování

  • Využívání moderních technologií a SW

  • Dovolená 5 týdnů

  • Flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice

  • Účast na zajímavých projektech

  • Možnost seberealizace

  • Příležitost pro získání specifických znalostí a dovedností

  • nástup možný IHNED

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4114134  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.