Spěchá! Nákupčí se znalostí AJ

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

ROZŠIŘUJEME SVÉ ŘADY O DALŠÍHO ŠIKOVNÉHO! Rádi komunikujete v angličtině a máte vášeň k nákupu, schopnost dobré argumentace a zkušenosti? Máme pro Vás zajímavou příležitost do nákupního oddělení, do firmy, která si Vás bude hýčkat.
– Komunikace s dodavateli a vyřizování poptávek a vystavování objednávek
– Podpora při řešení reklamací s dodavateli
– Sledování stavu skladových zásob a kontrola termínů
– S dodavateli vyjednávání obchodních podmínek včetně uzavírání smluv
– Vyhledávání nových dodavatelů v ČR i v zahraničí

Profil kandidáta

– Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, technické směru výhodou
– Aj v komunikativní rovině (mezinárodní spol., multikulturní prostředí)
– Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti, (nákupčí, logistika, operativní či strategický nákup)

  • Velkou výhodou znalost automotive prostředí
– Výhodou zkušenost se systémem SAP

Nabízíme

– 13. mzda
– stabilní, dlouhodobé zaměstnání
– kariérový rozvoj s možností celosvětového uplatnění
– flexibilní pracovní dobu– příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
– příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)
– sportovní aktivity
– firemní slevové akce
– odměny k pracovním jubileím
– dárky při významných životních událostech
– odměna za doporučení zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4114815  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.