Inženýr kvality s němčinou - možno i bez praxe

Plzeňský kraj

Popis pozice

Láká Vás oblast kvality, ale nemáte žádné zkušenosti? Jestliže hovoříte německy, máte šanci získat skvělé zkušenosti a v kvalit se zdokonalit!

Pakliže disponujete zkušeností z kvality a též se domluvíte německy, i pro Vás je tato příležitost určena.
  • komunikace se zákazníky
  • řešení reklamací
  • definice nápravných opatření, návrhy preventivních opatření
  • práce na zajímavých projektech v oblasti kvality
  • zákaznické audity

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk podmínkou
  • zájem pracovat v oblasti kvality
  • zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • věrnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • program zaměřený na spokojenost zaměstnanců i rodinných příslušníků (divadla, vánoční a letní firemní oslavy, mikulášská nadílka a další akce)
  • masáže a očkování proti chřipce, vitamínové dny
  • benefitový program
  • místo pracoviště z Plzně dostupné městskou hromadnou dopravou
  • otevřenost vůči zaměstnancům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4115832  Dátum zverejnenia: 2.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.