Servisní technik s elektro vyhláškou §6

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kandidáty s elektro vyhláškou §6, kteří jsou ochotní cestovat za zakázkami po ČR a zabezpečovat tak průmyslové podniky před výbuchy a požáry. (Jedná se o výjezdy na 3-4 dny). Společnost se rozrůstá a hledáme do jejich týmu 6 nových kolegů. Počítá se s plným zaškolením! Těšte se na atraktivní mzdu a rozmanitost práce. :-)

  • montáž nových zařízení a jejich revize

  • koordinace realizačních a servisních zakázek

  • komunikace se servisním oddělením

  • práce samostatně i v týmu

Profil kandidáta

  • elektro vyhláška 50 §6

  • manuální zručnost

  • ochota cestovat

  • ochota naučit se nový obor, získat nové zkušenosti

  • samostatnost

  • odpovědnost

Nabízíme

  • zázemí rozrůstající se společnosti

  • atraktivní mzdy

  • po 3 letech navýšení dovolené

  • po zaškolení (cca 4-5 měsíců) auto i k soukromým účelům

  • telefon a notebook

  • teambuildingy

  • odborný růst

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4116009  Dátum zverejnenia: 3.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.