HR Generalista

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste HR nadšenec či HR nadšenkyně s kompexními znalostmi v oblasti personalistky? Máte zkušenosti, které byste mohl/a využít při nastavení personálních procesů a do budoucna třeba vést i menší tým? Chtěl/a byste pracovat v bezva firmě s pohodovou atmosférou a přátelským přístupem?

Pokud jste odpověděl/a třikrát ano, pak budeme rádi, když Vás naše nabídka zaujme a zašlete nám CV! :)

Do ostravské společnosti hledáme novou kolegyni či nového kolegu, který bude mít na starost nastavení a zajištění personálního oddělení zcela od podlahy.
Čeká na Vás:
  • veškerá činnost související s náborem nových kolegů (inzerce, hledání vhodných kandidátů, zpracování náborových kampaní, pohovory)
  • tvorba a úprava pracovních dokumentů, komunikace s úřady
  • organizace školení zaměstnanců, příprava adaptačních plánů
  • tvorba odměňovacího systému
  • systematické zpracování hr aktivit do efektivních procesů
  • zajištění interní komunikace, prostor pro realizaci aktivit posilující přátelskou firemní kulturu
  • do budoucna také třeba rozšíření personálního oddělení a vedení menšího týmu

Proč pozici obsazujeme?
Ačkoliv firma není na trhu žádným nováčkem a do svých řad přijala již 150 zaměstnanců, jednotlivé personální úkoly se různě tříští a zodpovídají za ně různí pracovníci. Nyní nazrál čas najít nového kolegu/ novou kolegyni, který/á si agendu vezme pod svá křídla.

Profil kandidáta

Co byste měl/a mít Vy?
  • komplexni zkušenosti v oblasti HR
  • chuť tvořit a nastavovat personální procesy
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • schopnost určovat priority a pracovat samostatně
  • přátelskou povahu a pozitivní přístup

Nabízíme

  • práci v přátelském kolektivu
  • možnost kariérního růstu
  • teambuildingové akce
  • PC, mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4116017  Dátum zverejnenia: 3.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.