Celní deklarant/ka s bonusy

Praha

Popis pozice

Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu?
Máte zkušenost s celními procesy?
Pak pro vás máme skvělou příležitost ve firmě, která se zabývá přepravou, skladováním, distribucí a celními službami.

  • Zpracování celní dokumentace a dat

  • Shromáždění a zpracování informací potřebných k celnímu řízení

  • Zajištění proclení zboží v souladu s platnými předpisy

  • Komunikace s celním úřadem

  • Komunikace s dopravci, zákazníky a mezi pobočkami

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky

  • Komunikativní anglický jazyk - ideálně úroveň B2 a výš

  • Znalost celních předpisů, procesů a systémů

  • Uživatelská znalost balíčku MS Office

  • Proaktivní a komunikativní typ osobnosti

Nabízíme

  • Stabilní práci v nadnárodní společnosti

  • Důkladné zaškolení

  • Možnost profesního růstu

  • Motivující finanční ohodnocení

  • 3 sick days

  • Stravenky

  • Multisport karta

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Pevná pracovní doba/v blízké době možnost pravidelného home office

  • Místo výkonu práce: Praha 6

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122972  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.