Strojní mechanik

Praha

Popis pozice

Zajímají Vás stroje a víte, jak je dát opět dohromady? Nebaví Vás monotónní práce a potřebujete každý den změnu? Zvládnete kontakt s klienty a máte dobrý zákaznický servis? Odpovězte mi na tento inzerát a já se Vám ozvu.

  • příprava nových a použitých stavebních strojů

  • pravidelné údržby a servisy strojů SANY a strojů jiných značek

  • opravy a údržby motorů

  • záruční opravy a diagnostika závad

Profil kandidáta

  • zkušenosti v oboru

  • Znalost angličtiny (stroje, návody, technická dokumentace v AJ)

  • znalosti v oboru elektrických a hydraulických systémů

  • řidičský průkaz skupiny B (B+E výhodou)

  • svářečský průkaz

Nabízíme

  • zajímavou různorodou práci s motivujícím ohodnocením

  • zázemí stabilní společnosti

  • příspěvek na pojištění

  • služební vozidlo, počítač a telefon

  • práce na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4123758  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.