Účetní - Mimo automotive a bez cizího jazyka!

Liberecký kraj

Popis pozice

Ovládáte Podvojné účetnictví a Excel je v práci Váš dobrý parťák? Nebojíte se nových výzev a máte zkušenost s účetnictví alespoň 2 roky?

Pro našeho klienta, úspěšný fotbalový klub, hledáme zkušenou a samostatnou účetní, který by doplnila malý finanční tým a převzala účetní agendu.

  • Fakury přijaté a vydané

  • Zpracování bankovních a pokladních dokladů

  • Komunikace s úřady a spolupráce s auditory

  • Zpracování DPH a daňových dokladů

  • Řešení neuhrazených faktur

  • Reporting

Profil kandidáta

  • Znalost podvojného účetnictví

  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky

  • Ochota učit se novým věcem

  • Pokročilá znalost Excelu

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání

  • Příspěvek na stravování

  • Příjemný a přátelský tým složený z finančního manažera, účetní a fakturantky

  • Firemní paušál

  • Možnost občasného HO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4123764  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.