Mzdová/ý účetní (s možností využívat home office až 3x týdně!)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do prostředí úspěšné mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Mzdová/ý účetní. Pokud máte zkušenosti se zpracováváním mzdové agendy a rádi byste pracovali v moderním prostředí, obklopeni fajn kolegy a navíc měli možnost využívat celou řadu skvělých benefitů, pak se budeme těšit na Váš životopis.
Vaší náplní práce bude:
  • zpracování mezd a související agendy
  • komunikovat se státními inistutucemi
  • evidovat a provádět srážky ze mzdy na exekuce zaměstnanců
  • zajišťovat podklady pro roční zúčtování daní zaměstnanců
  • zpracovávat reporty a podílet se na kontrolách

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost AJ na komunikativní úrovni - výhodou
  • znalost práce na PC

Nabízíme

- týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
- možnost pracovat z domova až 3 dny v týdnu
  • firemní mateřská školka
  • příspěvek do Cafetérie
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připjištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4124453  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.