Projektant technologických celků

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na robotizaci a automatizaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu na pozici Odpovědný projektant technologických celků pro oblast farmacie a biotechnologie. Pokud máte zkušenosti na pozici projektanta a hledáte zajímavou práci, do které se budete těšit, neváhejte nám zaslat Váš životopis.
Čeká na Vás:
  • projektování technologických částí staveb (strojní zařízení, potrubní rozvody)
  • zpracování projektové dokumentace včetně studie proveditelnosti
  • kreslení grafických částí projektů v software Autodesk Architecture Engineering
  • tvorba a editování technických zpráv a technických příloh projektů
  • kontrola kvality práce subdodavatelů na přidělených projektech
  • kompletační činnost při expedici projektů
  • spoluúčast při výběru subdodavatelů projektových prací
  • řízení změn projektů
  • občasné cestování po zemích EU (cca 3-4x do roka, krátké výjezdy)

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ vzdělání strojního směru
  • praxe na pozici projektanta
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • autorizace v oboru je výhodou

Nabízíme

  • pružná pracovní doba
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4124454  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.