Projektový manažer (koordinace technologických zakázek)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na technologickou inovaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Projektový manažer. Pokud se dokážete orientovat ve stavební i technologické části projektové dokumentace a jste ochoten/ochotna cestovat v rámci jednotlivých zakázek, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Budete mít na starost:
  • koordinaci přípravné fáze zakázky (jedná se především o montáže technologickcýh potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií, napojení na distribuční systémy, na výrobní linky)
  • řízení realizace zakázky - zajištění dodávek v požadovaných termínech a kvalitě, organizace montážních a instalačních prací u zákazníka
  • komunikace se zákazníkem, proaktivní řešení technických i organizačních problémů
  • řízení změn

Profil kandidáta

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á:
  • má vzdělání technického směru
  • se orientuje v projektové dokumentaci, technologických schématech
  • má zkušenost s Navisworks či obdobným programem
  • se alespoň v základech domluví anglicky
  • je otevřen/a cestování za zakázkami (zpočátku ČR a SR, do budoucna Pobaltské státy)

Nabízíme

– pružná pracovní doba
– sick days
– příspěvek na stravování
– cestovní náhrady
– příspěvek na penzijní připojištění
– práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
– mobil, notebook
– služební vozidlo i pro osobní využití
– přátelské a otevřené pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4124456  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.