Cloud Business Development Manager

Praha

Popis pozice

Máte skvělou příležitost ve firmě, která patří mezi největší a nejstabilnější dodavatele informačních technologií na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti. Budete pracovat v týmu špičkových IT odborníků, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují.

  • Rozvoj prodeje a distribuce vybrané technologie a s tím spojených služeb v ČR (důraz na AWS)

  • Produktový management, specifikace produktů a služeb, případové studie, vývoj produktu, cenotvorba

  • Aktivní hledání nových příležitostí

  • Koordinace s technickým a obchodním oddělením

  • Osvěta trhu i interních kolegů včetně vzdělávání

  • Přímá podpora obchodníků v pre-sales fázi

  • Marketing - Roadshow, demo prezentace, generování leadů, PR aktivity

  • Komunikace a koordinace s dodavateli/výrobci

  • Řízení marketingových aktivit a fondů

Profil kandidáta

  • Proaktivita, obchodní agresivita, touha vítězit

  • Schopnost učit se nové věci, produkty, služby a přemýšlet v souvislostech

  • Aktivní zájem o IT a CLOUD technologie

  • Profesionální schopnosti ve všech fázích obchodního případu

  • Chuť získat nové zákazníky a potkávat nové lidi

  • Emoční inteligence, schopnost naslouchat potřebám a vést jednání s klienty

  • Schopnost pracovat samostatně s vysokou vnitřní motivací

  • Dobrá znalost anglického jazyka a prezentační dovednosti

  • Znalost AWS / AZURE výhodou

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti

  • Zajímavou a aktivní práci na projektech

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Možnost realizace vlastních podnětů

Benefity:

  • Stravenky

  • Kurz AJ

  • Příspěvek na dopravu

  • Multisport

  • Sick days

  • Častečný Home office

  • Interní a externí školení

  • Občerstvení na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4124560  Dátum zverejnenia: 17.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.