Mistr ve strojírenské výrobě - ranní směna / Olomoucko

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného Mistra výroby s praxí, který upřednostňuje menší rodinný podnik, kde je příjemné ovzduší.

  • Vedení kolektivu 10 – 15 pracovníků

  • Přidělování pracovních úkolů dle jednotlivých zakázek a následná kontrola

  • Nastavování parametrů výroby dle zadaných požadavků konstruktéra a koordinátora výroby

  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů

  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření, orientace v technické dokumentaci

  • Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu v oblasti strojírenské výroby

  • Dobré komunikační, organizační a motivační schopnosti

Nabízíme

  • mzda podle praxe v rozmezí 30000 až 45000Kč

  • pouze ranní směna

  • příspěvek na stravování

  • fixní finanční ohodnocení

  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600Kč

  • jednorázový bonus 5000,-Kč po úspěšném absolvování zkušební doby

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4125747  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.