Elektromontér strojů

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro známou, strojírenskou společnost s velmi silnou pozicí na světovém trhu, hledáme šikovné elektromechaniky s vyhláškou 50 do jejího závodu ve Středoklukách. Jedná se o pozici do kmene firmy a také určitě oceníte, že se jedná pouze o ranní směnu.

  • Montáž elektrické výzbroje strojů podle výkresové dokumentace

  • Trasování kabeláže

  • Krimpování

  • Zapojování

  • Důkladné zaučení zkušenými kolegy

  • Práce v jednosměnném provozu

Profil kandidáta

  • Vzdělání v elektro oboru

  • Vyhláška 50, §5 a vyšší

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Ochota se neustále zlepšovat

Nabízíme

  • Mzda 25.000 - 32.000Kč na základě zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Mimořádné bonusy za přesčasy

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Odměny při pracovních i životních jubileích

  • Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání

  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

  • Firemní horské chaty

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4127232  Dátum zverejnenia: 21.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.