Hledáte práci ve výrobě nebo skladu? Žádný problém!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Ať už jste v práci zkušený nebo absolvent bez předchozích zkušeností, máme pro vás nabídky manuálních prací v Brně. Nabízíme práci ve výrobě či skladu na dvousměnný nebo třísměnný provoz. Vybrat si můžete dle vašich preferencí.
Co budete vaší náplní práce?

  • Obsluha výrobní či průmyslové linky.

  • Práce ve skladu.

  • Manuální práce.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.

  • Dobrý zrak.

  • Týmového ducha a schopnost pracovat v kolektivu.

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném provozu.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Nástup přímo do kmenového stavu firmy.

  • Mzdu od 22 000 do 28 000 Kč.

  • Práci pro každého, kdo chce a nebojí se pracovat.

  • Možnost kariérního růstu.

  • Práci v čistém a moderním prostředí.

  • Širokou škálu benefitů – 25 dní dovolené, 10minutová placená přestávka navíc, závodní stravování, na které svým zaměstnancům přispíváme, čtvrtletní odměny a bonusy a spoustu dalších výhod!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4143998  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.