Vedoucí logistiky a nákupu | Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného kandidáta v oblasti nákupu a logistiky, který se nebojí vyhrnout rukávy a nastavovat procesy. Vaším úkolem bude spojit tři oddělní v jedno; nastavit, aby nákup, sklad a expedice fungovala jako celek. :-) Těšit se můžete zajímavé úkoly, možnost realizovat se a atraktivní mzdu, která roste.

  • optimalizace všech skladových a distribučních procesů s cílem zajistit dodávky včas

  • řízení procesů nákupu, skladování a expedice

  • vedení a motivace zaměstnanců oddělení systémové logistiky

  • kontrola správnosti vychystání materiálů a zajištění včasné dodávky do výroby

  • komunikace se zákazníky a s vedoucími pracovníky výrobního úseku

  • optimalizace nákladů

  • hodnocení dodavatelů, vyjednávání a uzavírání smluv

  • provádění pravidelných a operativních inventur

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • praxe v oboru

  • řidičský průkaz sk. B

  • aktivní znalost práce s PC

  • komunikativní znalost AJ - min B2

  • zkušenosti s vedením a motivací pracovního týmu

  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

  • aktivní přístup

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu - nástup 60 000 Kč, po zaučení navýšení platu

  • zázemí stabilní společnosti

  • odborná školení

  • sportovní a společenské akce pro zaměstnance

  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

  • notebook, mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4144000  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.