Servisní technik - Tester základních desek. Mzda 40 000,-

Lovosice, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovné techniky vstupní kontroly, kteří mají zkušenosti s opravou, kontrolou kvality a funkčnosti základních desek ( notebooky, tablety, apod. ).
Budete zodpovědný za kontrolu kvality dílů, provádění vizuálních a funkčních testů na základních deskách.

  • Provádění vizuální kontroly a funkčnosti na základních deskách
  • Provádění oprav
  • Diagnostika problémů po dokončení testování
  • Sepsání výsledků testování
  • Údržba zkušebních strojů a náhradních dílů

Profil kandidáta

  • znalost hardwaru a periferních zařízení pro PC
  • Zkušenosti s opravami nebo testováním PC jsou výhodou
  • Zkušenosti s operačním systémem Microsoft (řešení problémů, funkce BIOSu)
  • Logický přístup k řešení problémů
  • Zkušenosti s testováním Lenovo PC, Tablet, Android OS, HW a SW
  • Anglický jazyk velkou výhodou
  • Orientace na řešení problémů
  • Orientace na cíl a schopnost plnit dané termíny

Nabízíme

  • práce na plný úvazek

  • fixní mzda dle zkušeností ( 35 000Kč - 40 000Kč )

  • práce pouze na ranní směnu

  • možnost profesního růstu

  • možnost sebevzdělání

  • další bonusy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4144968  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.