Hlavní účetní - mimo automotive!

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledá se zkušená/ý Hlavní účetní do Liberecké společnosti, která/ý si vezme na starost vedení účetního oddělení 4 lidí.

  • Účtování přijatých faktur, majetku, mezd, rezerv, dohadů

  • Provádění bankovních plateb, párování plateb a účtování bankovních výpisů

  • Spolupráce při sestavování měsíčních účetních závěrek

  • Zodpovědnost za vedení ročního finančního auditu

  • Spolupráce s finančními auditory, daňovým poradcem a bankou

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky

  • Znalost Českých účetních standardů a IFRS/US GAAP

  • Anglický jazyk B2 pro denní komunikaci s centrálou

  • Pokročilá znalost MS Excel, znalost systému Helios výhodou

  • Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování a dopravu

  • Pružná pracovní doba

  • Kvartální bonusy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4145596  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.