Specialista plánování prodeje - automotive - junior!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte rádi komunikaci s lidmi? Domluvíte se anglicky a zároveň Vás baví práce s čísly? Jestliže jste čersvý absolvent VŠ nebo již máte nějakou praxi na obdobné pozici, pak čtěte dále.. Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku u našeho klienta v automotive oboru.

  • Komunikace se zákazníky a správa jejich objednávek

  • Zajištění systémových a finančních náležitostí ke zpracování objednávek pro výrobní a logistické procesy

  • Příprava a kompletace exportních dokumentů

  • Pravidelný reporting managementu

  • Spoluúčast na interních projektech

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru), min. Bc.

  • AJ B2

  • Praxe na obdobné pozici – výhodou, nikoliv podmínkou

  • velmi dobrou znalost práce v Excelu

  • pozitivní a prozákaznický přístup

  • zaměření na výsledek s důrazem na detail

  • týmového ducha

  • zkušenosti se SAPem – velkou výhodou

Nabízíme

  • Práci v perspektivní automotive společnosti

  • Kariérní a osobní růst je prioritou zaměstnavatele

  • 5x ročně vyplácené bonusy, které vám v součtu přidají 3 mzdy navíc!

  • Přátelský tým

  • 5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba.

  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.

  • Jazykové kurzy

  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.

  • Služby firemního Centra zdraví zdarma – fyzioterapie, fitness, jóga, aj.

  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4148279  Dátum zverejnenia: 24.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.