Backend Web Developer C# - Remote/Onsite

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s programováním v C#? Pracoval/a jste nebo chcete se dostat k technologiím jako .NET Core a microservices? Zajímá Vás možnost pracovat na dálku?

Kvůli kontinuálnímu rozvoji a upgradu interních systémů a aplikací přivítáme nového kolegu, který se bude podílet na implementaci nových fíčur podle požadavků interních zákazníků a transformaci na novější architekturu.

Možnost spolupráce na HPP nebo IČO, ONSITE v Praze nebo REMOTE.

  • Tvorba REST API

  • Implementace nových funkcí i odstraňování bugů

  • Unit testy, code reviews

  • Použití best practices

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vývojem backend aplikací a aplikačních rozhraní v C#

  • Znalosti základní architektury webových aplikací v .NET

  • Zkušenost s REST API

  • Chuť učit se nové technologie

  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2

Nabízíme

  • Práci mezi odborníky v oblasti IT, skvělý tým

  • Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání

  • Možnost spolupráce na HPP nebo IČO

  • Krásné pracovní prostředí s možností sportovních a relaxačních aktivit

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office

  • Lokalita – Praha 7 nebo Pardubice

  • Benefity jako jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, karta Cafeteria Benefit Plus, zajímavé zaměstnanecké slevy atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4148698  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.