Skladník

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte práci ve skladu a bydlíte poblíž Tuchoměřic nebo v okolí Kladna? Jste zvyklí pracovat v nepřetržitém provozu? Máte zkušenost s obsluhou vysokozvižného vozíku nebo jste ochotní se to naučit? Jste fyzicky zdatní a pečliví? Pokud Vás tyto řádky zaujaly, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše reakce.
• Manipulace se skladovaným zbožím - bezchybný příjem, výdej, uskladnění zboží, kontrola zboží, kontrola a třídění palet, příprava zakázek dle zadání

• Vykládka a kontrola zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného

• Uskladňování a vyskladňování zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného

• Práce s paletami dle platných dokumentů a pokynů nadřízeného

• Vedení příslušné evidence

• Obsluha manipulační skladové techniky

• Inventurní činnost

• Úklidová činnost

• Dodržování BOZP a standardů hygieny práce

Profil kandidáta

• Spolehlivost, přesnost, časová flexibilita

• Praxe ve skladu výhodou

• Průkaz na VZV výhodou

• Ochota pracovat ve 3 směnném či nepřetržitém provozu

• Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou v mezinárodní logistické společnosti

• Mzdu 150 Kč/hod + osobní ohodnocení 3600 Kč/měs. + zákonné příplatky

• Mimořádné odměny v případě nových nápadů

• Náborový příspěvek 20 000,- po 6 měsících

• Svozová doprava z Kladna a okolí, hrazený kupon na dopravu z Prahy

• Možnost profesního růstu

• Nepřetržitý provoz ve 4 týdenních intervalech

• Stravenky v hodnotě 110 Kč za každý odpracovaný den

• 5 týdnů dovolené

• Závodní stravování

• Příspěvek 3% na penzijní připojištění

• Multisport karta

• Odměny za pracovní a životní jubilea

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4148699  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.