IBM - Executive Assistant

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta IBM hledáte vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Executive Assistant.

Nástup: Říjen 2021

Lokalita: Praha 4 - Chodov

  • Podpora 2-3 manažerů

  • Správa kalendáře a time management

  • Plánování schůzek, rezervace zasedacích místností

  • Příprava a organizace mezinárodních konferenčních online schůzek

  • Zajišťování služebních cest od A do Z

  • Koordinace plánovaných událostí a workshopy

  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Profil kandidáta

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou

  • Minimálně 2 roky zkušeností na stejné pozici (ideálně mezinárodní společnost) jsou podmínkou!

  • Angličtina na úrovni minimálně B1

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Schopnost pracovat pod tlakem, umět si určit priority

Nabízíme

  • Práce v mezinárodním prostředí

  • Finanční ohodnocení 42.000Kč

  • Pracoviště na Praze 4 - Chodov

  • Flexipassy

  • Nadstandartní lékařská péče

  • 25 dní dovolené

  • 2 sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 4149221  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.