Elektro konstruktér

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro tradiční českou společnost, která je jedničkou ve svém oboru hledáme elektro konstruktéry. Nabídka je vhodná i pro čerstvé absolventy elektro oborů.

  • samostatný návrh el. obvodů vozidla,

  • tvorba konstrukční a homologační dokumentace,

  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli.

  • komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, technologie, výroba, kvalita).

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ elektro se zaměřením na automobily nebo slaboproud,

  • zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů,

  • zkušenosti v oblasti tvorby konstrukční dokumentace,

  • orientace v problematice vozidlových CAN systémů – výhodou,

  • zkušenosti s PLM systémy, Siemens NX a Aucotec AG EBC výhodou,

  • samostatnost, časovou flexibilitu a ochotu cestovat. ŘP-B.

Nabízíme

  • 5 týdnu dovolené

  • HPP na dobu neurčitou

  • flexibilní pracovní doba

  • cafeteria systém

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • roční bonusy

  • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

  • preventivní rehabilitační programy

  • závodní stravování

  • oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,

  • firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4150055  Dátum zverejnenia: 26.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.