Účetní bez AJ - faktury

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledá se šikovná Finanční účetní s praxí z automotive, která posilní tým finančního oddělení v automotive společnosti v Liberci!

Jsou faktury Váš denní chleba? Pak bych tu pro Vás měla nabídku, která se neodmítá.

  • Účtování přijatých faktur, bankovních výpisů

  • Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách

  • Zpracování přiznání k DPH a následných povinných výkazů

  • Příprava podkladů pro fakturaci

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru

  • Praxe v oboru alespoň 3 roky, nejlépe z automotive prostředí

  • Samostatná osobnost

  • Znalost Aj nebo Nj výhodou

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech (nástupní plat od 35 000,-Kč)

  • Stravenková karta

  • Flexibilní pracovní doba

  • Odměna za nízký počet absencí

  • Týden dovolené navíc

  • Vzdělávací systém

  • Možnost občasné práce z HO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4151033  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.