Strojník výroby, mzda až 42.000,- Kč!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušeného strojníka výroby, který si poradí s opravami a který bude řídit chod plně automatizované výrobní linky.

  • řízení chodu plně automatizované výrobní linky

  • práce organizována v závislosti na kapacitních potřebách společnosti až do tří směn

  • vysoké pracovní nasazení je odměňováno nadstandardním finančním ohodnocením!

Profil kandidáta

  • střední odborné vzdělání (nejlépe v oboru zámečník, automatizované provozy, opravář strojů, elektro apod.)

  • schopnost pracovat s výpočetní technikou

  • spolehlivost a nekonfliktnost

  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu

  • VÝHODOU jeřábnické a vazačské zkušenosti, strojnický průkaz či průkaz VZV

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle zkušeností od 30.000,- Kč, po zaučení včetně výkonových složek mzdy až 42.000,- Kč

  • Po roce předvánoční odměna ve výši cca 20.000,- Kč

  • 100% dotovanou závodní stravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4151457  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.