Obchodní referent s elektro vzděláním | i pro absolventy

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme juniory i seniory na oddělení obchodu, kteří se zabývají elektrem a automatizací a mají zájem o obchod. Nebudete prodávat, avšak komunikovat se zákazníkem v AJ a zpracovávat jeho požadavky. Můžete si vydělat zajímavé peníze a naučit se spoustu nového. Počítejte s fajn kolektivem a plnou škálou benefitů.

  • příprava technické nabídky pro oblast automatizace a digitálních aplikací od začátku až do finále

  • spolupráce e s dalšími odděleními - prodej, produktový management, finance, právní oddělení, projektové řízení, logistika

  • komunikace s koncovým zákazníkem v AJ (převážně Norsko, USA, Singapur)

  • zajistit, aby nabídka splňovala všechny parametry a požadavky

Profil kandidáta

  • VŠ elektro vzdělání

  • Komunikativní AJ (min. B2)

  • Zájem o obchod, orientace na zákazníka

  • Schopnost číst a připravovat technickou dokumentaci

  • Uživatelskoá znalost nástrojů AutoCAD či různých softwarů pro 3D modelování

Nabízíme

  • Roční finanční bonus

  • Možnost práce z domu (Home Office)

  • 5 týdnů dovolené

  • Pružná pracovní doba

  • Stravenkový paušál

  • Velmi dobrá dopravní dostupnost v centru Ostravy (vlak, autobus, tramvaj)

  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu

  • Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)

  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)

  • Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)

  • Notebook a mobilní telefon

  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely

  • Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Jazykové kurzy – skupinové i individuální

  • Možnost dalšího kariérního rozvoje (kariérní plán pro každého zaměstnance)

  • Slevy u partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4152814  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.