Team Leader Mechatronic

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Vedení týmu mechatroniků

  • Tvorba nových testovacích plánů a jejich zajištění

  • Zavádění nových projektů automatizace, elektrických testů výrobků

  • Údržba a péče o elektronické testovací zařízení, vytváření a modifikace zkušebních plánů, testovacích adaptérů

  • Provádění kalibrace testerů, evidence seznamu testerů, testadaptérů, protokolování v PC

  • Analýzy výrobou vyřazených dílů a dílů z reklamace včetně evidence a vyhodnocení v PC

Profil kandidáta

  • Dobré analytické schopnosti

  • Znalosti terminologie a práce s měřícími přístroji

  • SŠ v oboru elektrotechnika nebo informatika

  • Zkušenost/praxe alespoň 1 rok ve výrobě na

  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni

  • Základní orientace SAP

Nabízíme

  • příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost být u toho, když se věci mění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4153974  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.