CNC programátor

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou, nábytkářskou firmu, která se zabývá výrobou designových produktů, hledáme posilu do týmu CNC programátorů se zkušenostmi s programováním CNC strojů, například i ze strojírenství.

  • Tvorba programů pro CNC centra v nábytkářské výrobě

  • Zpracovávání výrobní dokumentace a podkladů pro výrobu

  • Práce v programech Woodwop, Maestro, Xylog - rádi vás zaučí

  • Práce v jednosměnném provozu

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Znalost programování (možno i ze strojírenství)

  • Logické uvažování

  • Smysl pro dotahování věcí do konce

Nabízíme

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč

  • Závodní stravování - dovoz z restaurace, z poloviny hrazené firmou

  • Bonusové finanční ohodnocení během roku

  • Občerstvení na pracovišti zdarma

  • Velmi často zaměstnanecké dny (různé pochutiny, chlebíčky atd.)

  • Vybavení pracovními pomůckami a kvalitním, moderním nářadím

  • Dlouhodobý pracovní vztah

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4156063  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.